Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont |
| Légkondicionálás |
The 2-bedroom Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community offers proximity to nearby tourist spots, such as iglesia biblica cristiana Remanso, situated approximately 10 minutes' drive away.
Also, this Santo Domingo holiday home is 2.2 km from Parroquia Nuestra Senora del Amparo and 4.7 km from the wildlife park "Parque Mirador Del Norte".
Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community comes with a bathroom with a separate toilet and a shower. A hair dryer and bath sheets are included for added comfort.
The Santo Domingo property includes a dining area with a fridge, an oven, and kitchenware. Travellers can easily reach La Isabela International airport, which is 5 km from the accommodation.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
- Fitneszközpont
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community autóval 15 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community területén tartózkodunk?
Santo Domingo nevezetességei közé tartozik a Parque Mirador Del Norte és az iglesia biblica cristiana Remanso, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Comfortable Home In Gated Santo Domingo Community területétől. Ezenkívül a Parroquia Nuestra Senora del Amparo (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.